Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar de verslagen

DSC 1 - Hedel 1 - 2-0

Tegen Hedel trekken we de mooie reeks door ...


Met wederom lastige omstandigheden, weer de wind, hebben we deze lastige  horde genomen. Hedel kwam met een andere formatie naar Kerkdriel, waarbij het elftal in vergelijking met de thuiswedstrijd er zeker verdedigend beter op is geworden. Op basis van de tweede helft mogen we wel stellen dat het uiteindelijk wel een verdiende overwinning was.

We hadden het knap lastig tegen het toch laag geklasseerde Hedel. Hedel was zeker in de eerste helft gelijkwaardig en had zelfs de betere kansen, Het was dan ook aan Tom van Geffen te danken met een aantal fraaie reddingen dat we met 0-0 de rust in zijn gegaan. Jammer was dat Martijn Veldhuis al snel het veld moest verlaten met een blessure.

Na de rust hadden we de zaken beter op orde, met een hoger baltempo werd Hedel op de eigen helft gedrukt en kwamen ook de kansen. Het was Frank Kaufman die met zijn snelheid de verdediging zijn hielen liet zien en met een klein beetje hulp van een verdediger voor 1-0 zorgde.

We kwamen hierna beter in de wedstrijd, kregen ook kansen en Hedel kwam er nauwelijks meer aan te pas. Het duurde echter tot de 81e minuut voordat Tim Coset bij een prima voorzet het luchtduel aanging met de keeper van Hedel en als winnaar uit de bus kwam, 2-0.

Daarna speelden we de wedstrijd prima uit al hadden we nog wel aan het mooie doelsaldo van +32 kunnen werken.

Bijzonderheden:

- Wederom de 0 gehouden, complimenten aan Tom van Geffen en de verdediging.
- Niet voor niets was Tom deze wedstrijd “man of the match”, terecht.
- Niet alleen Bas en Martijn zorgen voor de doelpunten.
- Er is weer hard gewerkt door het hele elftal.
- De tribune zat weer lekker vol, houden zo.
- De scheidsrechter, look al like van Louis de Funes, met veel woord en gebaar maar eigenlijk best wel een goede wedstrijd floot.
- Frank Kaufman een gele kaart heeft opgelopen.
- Hebben jullie onze voorzitter gezien met zijn nieuwe “looks”, wel effe wennen Arnold.
- Onze naaste concurrenten geen punten hebben laten liggen, het wordt wel zaak dat de clubs gaan inhalen.
- Jan van Arckel heeft 18 wedstrijden gespeeld en Alem slechts 14.
- Geen goede ontwikkeling zeker niet tegen het einde van de competitie
- Nog 10 wedstrijden te gaan en dan ...

Volgende week uit tegen RKTVC waar we natuurlijk de mooie reeks willen doorzetten. Iedereen is weer van harte welkom in Tiel. Hopelijk dan onder normale omstandigheden en zonder wind.

Mari Nendels