Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar de verslagen

Schijndel/DE WIT 1 - DSC 1 - 5-0

Kansloze nederlaag tegen Schijndel 5-0

De uitwedstrijd  tegen Schijndel, een kampioenswedstrijd voor de gastheren dus op voorhand al een lastige pot. De platte kar stond al klaar las ik in het Brabants Dagblad. Thuis konden we lang standhouden maar moesten we de uiteindelijk genoegen nemen met een gelijkspel.  
Het wordt helaas een kort verslag, we waren echt kansloos, wel had ik verwacht dat we iets meer weerstand konden bieden.

Ik was nog niet op het sportpark of we stonden al met 1-0 achter, een afstandschot kon onvoldoende worden gekeerd door Jos van Mook. De gasten waren de gehele wedstrijd beter met steeds ook gevaarlijke corners.
Het was wel zuur dat we in de 45e minuut tegen de 2-0 aanliepen, een voorzet van rechts kon vrij worden ingekopt.

Ook na rust bleven er kansen komen voor de gastheren, we komen eigenlijk niet of nauwelijks in het spel voor en hebben zegge en schrijven nul keer op goal  geschoten….
De gastheren liepen dan ook naar het einde van de wedstrijd verder uit naar een einduitslag van 5-0,  met zelfs ook nog een eigen goal. We feliciteren Schijndel met het behaalde kampioenschap maar moeten zelf nog vol aan de bak voor lijfsbehoud.


Bijzonderheden

- Mooie sfeer in de stralende zon rondom het sportpark

- De (beetje) arrogante scheidsrechter floot verder goed

- Ook Gerard de Leeuw was aanwezig bij zijn oude club, mooi om te zien

- Ook nu weer waren er een paar spelers niet bij Ton Burg en Leon van Heel hopelijk as zondag graag weer fit heren

- We zijn er dus nog steeds niet, er zijn nog 6 punten te vergeven

- Onze belangrijkste concurrenten behaalde allemaal punten, op het laatst kan het raar lopen leert het verleden, geen Heraclesje heOm de regie in eigen hand te houden zal er volgende week gewonnen moeten worden thuis tegen Margriet.
We hopen dan ook op ieders aanwezigheid, het is echt nodig voor de ondersteuning in deze fase.

Sportgroet,

Mari Nendels