Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar de verslagen

DSC 1 - Nooit Gedacht 1 - 2-0

Gelukkige overwinning tegen Nooit Gedacht 2-0

Voor mijn gevoel hadden we nog iets recht te zetten, de smadelijke nederlaag van 9-2 vorig jaar. En natuurlijk de 2e plaats op de ranglijst als inzet tegen de tegenstander van vandaag Nooit Gedacht uit Geffen. Gezien de stand op de ranglijst zou het moeten kunnen. In toch weer andere weersomstandigheden dan vorige week, heeeeel koud en regenachtig weer begonnen we aan de wedstrijd.

Het begin was voor de bezoekers en Jos van Mook moest al vroeg redding brengen. De eerste kans voor ons na 16 minuten was een vrije trap rand 16 meter, maar de trap van Roy van Beurden was een makkelijke prooi voor de keeper. Daarna was het een gelijkopgaande strijd met een onrustig en onnauwkeurig DSC aan de bal. We kregen vlak voor rust nog wel een mooie kans na een corner van Quincy de Klein kopte Bjorn Steenbekkers net naast.

Na de rust was de eerste kans weer voor Nooit Gedacht, de bal ging net  naast het doel. De tweede helft was wel voor de bezoekers met een betere en verzorgde opbouw maar met weinig echte kansen en als die er al waren wist Jos van Mook er wel raad mee. De omstandigheden werden ook steeds lastiger met veel regen en een glad veld. De 1-0 kwam dan ook uit de lucht vallen 5 minuten voor tijd was Tim Coset die een voorzet van Wessel Theuwis kon binnenlopen. Bij het slotoffensief van Nooit Gedacht moest Jos Mook wederom redding brengen, en uit de tegenaanval was het Quicy de Kleijn de met een sublieme actie voor de eindstand 2-0 kon zorgen.Bijzonderheden

- Man of the match zonder twijfel Jos  van Mook, wederom een clean sheet

- De scheidsrechter was niet altijd gelukkig in zijn beslissingen, net een voldoende dan maar

- Wat smaakte het bier na afloop weer lekker in een drukke kantine

- Het was al met al een gelukkige overwinning, met een punt was ik ook al tevreden geweest

- De jongens blijven ons verbazen, ook vandaag weer een goede teamprestatie

- Volgende week de echte topper om plaats twee, de uitwedstrijd tegen Margriet

- Toch misschien het Mark Brekelmans effect????

- Iedereen weer graag fit voor volgende week, werk aan de winkel voor Jack AckermansTot volgende week bij de topper in Oss, ik verwacht dan ook weer de steun van jullie allen. Hopelijk wel met betere weersomstandigheden.Sportgroet,

Mari Nendels