Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar de verslagen

Buren 1 - DSC 1 - 0-9

DSC laat geen spaander heel van Buren

Na een weekje rust gingen we toch niet helemaal met een gerust gevoel naar Buren. In het verleden hebben het nog al eens lastig gehad tegen dit “soort” ploegen en de bijbehorende spelopvatting. Zeker toen we ook nog eens te horen kregen dat beiden Timmen geblesseerd waren. Echter bleek al snel dat Buren niets in te brengen had tegen een alert en sterk spelend DSC.
Goed voor het zelfvertrouwen van de ploeg (voor zover nog niet aanwezig).

We kwamen goed uit de startblokken waarbij ook de snelheid van Leon van Heel goed werd benut via de flank. Na een perfecte voorzet van Leon was het Bas Vos die de 1e goal voor zijn rekening nam in de 16e minuut. Toen 4 minuten later Christiaan Broekmeulen  uit een corner de 0-2 binnenkopte (komt best nog wel hoog voor zo’n klein manneke) was de wedstrijd “klaar”.
Zeker toen Bas na een mooie een / twee met Martijn Veldhuis 5 minuten later voor de 0-3 kon zorgen. Vlak voor de thee was het weer de beurt aan Martijn die na een slimme steekbal van Ton Burg voor 0-4 kon zorgen.

Ook een keeperswissel bij Buren kon niet voorkomen dat onze jongens verder konden uitlopen tot een monsterscore.
Het scoren bij Martijn bleef maar doorgaan in de 57 en 59e minuut liet hij de 0-5 en de 0-6 aantekenen. Daarna was het om te wisselen en waren het juist de wissels Brent van Herwijnen en Tommie de Vaan die de score nog meer aanzien konden geven.
Het slotakkoord was natuurlijk weer voor Martijn Veldhuis die met een mooie lob de 0-9 op het scorebord bracht

Bijzonderheden

• Het was niet druk, ik denk Moederdag 

• De scheidsrechter floot prima maar had ook geen moeilijke wedstrijd vandaag

• Maliskamp blijft ook nog steeds winnen, nu uit tegen Teisterbanders met 0-5
  Het verschil in verliespunten is nog steeds 1 punt

• Martijn Veldhuis was met 4 doelpunten “man of the match” voor mij

• Zonder te scoren toch een goede invalbeurt voor Roy van Beurden

• Geen gele kaarten in deze wedstrijd en ook geen blessures gelukkig

• Bas staat inmiddels op 21 goals en Martijn op 19, tikt lekker aan zo heren

• Nog 2 wedstrijden, het wordt nu echt serieus
  GVV thuis en de laatste pot uit naar Teisterbanders

• Ik moet lang terug gaan voor een monsterscore zoals deze, ik kan het me niet meer herinneren

• Als we bij de les blijven de laatste 2 wedstrijden wordt het een mooie feestweek denk ik zo maar

Aanstaande zondag hopen we weer op  de volledige steun van alle supporters in de laatste thuiswedstrijd voor dit seizoen.
Een 12e man kan hierbij altijd helpen, dus iedereen is van harte welkom op het sportpark.


Mari Nendels