Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar de verslagen

Wilhelmina 1 - DSC 1 - 0-2

De wedstrijd die niet gespeeld had mogen worden ...


Onder barre omstandigheden met veel wind en regen hebben we Wilhelmina aan de zegekar gebonden. Een verdiende overwinning zeker gezien de tweede helft waar we eigenlijk nog meer afstand hadden kunnen nemen gezien de kansen.

Wilhelmina was de eerste helft gelijkwaardig aan DSC waarbij er weinig kansen waren over en weer. De wind had teveel invloed op het spel en het spel was ook niet altijd fraai om naar te kijken. Hoge ballen waren onvoorspelbaar en ook bij de corners was het oppassen geblazen. We gingen echter met een goed gevoel de rust in door een (wind) goal van Bas Vos die profiteerde toen de keeper zich verkeek op een hoge bal, Bas had de bal voor het intikken.

In de tweede helft met de wind tegen trokken we de wedstrijd meer naar ons toe wat ook resulteerde in een aantal kansen. De mooiste kans kreeg Leon van Heel, alleen voor de keeper wist hij deze niet te verschalken. Het was toch weer Bas Vos die twintig minuten voor tijd slim scoorde uit een vrije trap. We speelden daarna een gewonnen wedstrijd en bij Wilhelmina verdween ook langzaam de energie om de wedstrijd nog te doen kantelen.

Bijzonderheden

- We hebben weer de 0 gehouden, complimenten aan Tom van Geffen en de verdediging.
- Zonder de wedstrijd tegen GVV slechts 8 goals tegen in 14 wedstrijden.
- Maliskamp moet de inhaalwedstrijden maar zien te winnen, inmiddels 7 punten voorsprong.
- Er is hard gewerkt door het hele elftal onder zeer moeilijke omstandigheden.
- Er waren toch nog vele supporters aanwezig ondanks het slechte weer.
- De scheidsrechter floot een goede wedstrijd.
- We speelden op het kunstgrasveld, het hoofdveld wordt vervangen door ook kunstgras.
- Nog 9 wedstrijden te gaan en dan ...

Volgende week de derby thuis tegen Hedel waarbij we weer hopen op beter weer, zeker minder wind, en weer veel supporters.

Mari Nendels