Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs

Uitslagen

Uitslagen voor Zondag 16 December 2018
CompetitieBeesd 1-DSC 1afgelast
CompetitieSBC 3-DSC 2afgelast
CompetitieDSC 3-Teisterbanders 2afgelast
BekerTheole 2-DSC 4afgelast
CompetitieDen Dungen 5-DSC 5afgelast
CompetitieWadenoijen 4-DSC 6afgelast
BekerWilhelmina VE1-DSC VE1afgelast
CompetitieDSC VR1-Teisterbanders VR10-0
Uitslagen voor Zaterdag 15 December 2018
CompetitieDSC JO19-1-Pelikaan JO19-12-2
CompetitieZwaluw VFC JO17-6-DSC JO17-34-1
CompetitieDSC JO15-2-Zwaluw VFC JO15-30-0
CompetitieDSC JO13-2-Rhelico JO13-12-3
CompetitieBMC JO13-3-DSC JO13-36-1
BekerBZS JO11-1-DSC JO11-12-3
OefenDSC JO11-2-DSC JO10-12-7
CompetitieTheole JO9-1-DSC JO9-1n.b.
CompetitieDSC JO8-2-SCG'18 JO8-2n.b.
CompetitieSteDoCo MO13-1-DSC MO13-1afgelast
Uitslagen voor Zondag 09 December 2018
CompetitieDSC 1-Alem 1n.b.
CompetitieDSC 2-SVSSS 20-0
CompetitieDSC 3-Theole 21-6
CompetitieOSC'45 3-DSC 41-9
CompetitieBZS 3-DSC 50-0
CompetitieDSC 6-Alem 32-1
CompetitieDESK VR1-DSC VR14-5
CompetitieDSC 7X7-Onderlingn.b.
CompetitieDSC KANJERS-ErgoDirect Leaguen.b.
Uitslagen voor Zaterdag 08 December 2018
CompetitieDSC JO19-1-VV Papendrecht JO19-12-0
CompetitieOJC ROSMALEN JO19-4-DSC JO19-23-1
CompetitieDSC JO17-1-SCG'18 JO17-14-1
CompetitieDSC JO17-2-Nivo Sparta JO17-20-0
CompetitieDSC JO15-1-BMC JO15-10-0
CompetitieZwaluw VFC JO15-3-DSC JO15-2afgelast
CompetitieSBC JO15-4-DSC JO15-44-0
CompetitieHaarsteeg MO19-1-DSC MO19-13-6
CompetitieDSC MO15-2-Theole MO15-23-0
CompetitieDSC JO13-1-SCG'18 JO13-10-4
CompetitieTheole JO13-3-DSC JO13-21-2
CompetitieWSC JO11-1-DSC JO11-12-3
CompetitieTEC JO11-1-DSC JO11-23-6
CompetitieHedel JO11-1-DSC JO11-35-2
CompetitieDSC JO11-4-NOAD'32 JO11-23-4
CompetitieDSC JO10-2-Hedel JO10-1n.b.
CompetitieDSC JO10-3-ST Alem/RKVSC JO10-1n.b.
CompetitieDSC JO9-1-OJC ROSMALEN JO8-1n.b.
CompetitieDSC JO9-2G-OJC ROSMALEN JO9-5n.b.
CompetitieSCG'18 JO9-3-DSC JO9-3Gn.b.
CompetitieDSC JO9-4M-SCG'18 JO9-5Mn.b.
CompetitieDSC JO8-1-Emplina JO8-2n.b.
CompetitieNieuwkuijk JO8-1-DSC JO8-2n.b.
CompetitieDSC MO11-1-Zwaluw VFC MO11-11-1
Uitslagen voor Dinsdag 04 December 2018
OefenDSC 1-WEC 11-3
Uitslagen voor Zondag 02 December 2018
CompetitieZwaluw VFC 2-DSC 23-4
CompetitieGVV 2-DSC 33-5
CompetitieDSC 4-SCG'18 46-4
CompetitieDSC 6-Wilhelmina 10n.b.
CompetitieHRC'14 VE1-DSC VE1afgelast
CompetitieDSC VR1-Wilhelmina VR11-1
Uitslagen voor Zaterdag 01 December 2018
CompetitieDrechtstreek JO19-1-DSC JO19-13-2
CompetitieDSC JO19-2-MVV'58 JO19-23-0
CompetitieBMC JO17-1-DSC JO17-13-0
CompetitieTheole JO17-2-DSC JO17-21-1
CompetitieDSC JO17-3-OJC ROSMALEN JO17-95-4
CompetitieOJC ROSMALEN JO15-3-DSC JO15-12-0
CompetitieDSC JO15-2-Well JO15-10-2
CompetitieDSC JO15-4-BVV/Timmermans Infra JO15-21-5
CompetitieDSC MO19-1-Zwaluw VFC MO19-14-0
CompetitieSV BLC MO15-1-DSC MO15-12-1
CompetitieWilhelmina MO15-1-DSC MO15-23-1
CompetitieHaarsteeg JO13-1-DSC JO13-14-2
CompetitieDSC JO13-2-Hedel JO13-12-3
CompetitieDSC JO13-3-Helvoirt JO13-3G1-8
CompetitieDSC JO11-1-RKTVC JO11-16-1
CompetitieDSC JO11-2-HSSC'61 JO11-15-9
CompetitieDSC JO11-3-SC Everstein JO11-12-2
CompetitieVuren JO11-2-DSC JO11-42-12
CompetitieDSC JO10-1-Maliskamp JO10-1n.b.
CompetitieRhelico JO10-1-DSC JO10-2n.b.
CompetitieNivo Sparta JO10-4-DSC JO10-3n.b.
CompetitieRKTVC JO9-1-DSC JO9-1n.b.
CompetitieWell JO9-1-DSC JO9-2Gn.b.
CompetitieDSC JO9-3G-OJC ROSMALEN JO9-7n.b.
CompetitieOJC ROSMALEN JO9-9-DSC JO9-4Mn.b.
CompetitieNivo Sparta JO8-1-DSC JO8-1n.b.
CompetitieDSC MO13-1-Sleeuwijk MO13-14-1
CompetitieOJC ROSMALEN MO11-1-DSC MO11-12-4
Uitslagen voor Maandag 26 November 2018
CompetitieSV Noordeloos JO15-1/Peursum JO15-1-DSC JO15-1n.b.
Uitslagen voor Zondag 25 November 2018
CompetitieDSC 1-Buren 14-0
CompetitieDSC 2-Nieuwkuijk 20-3
CompetitieDSC 3-RKTVC 2n.b.
CompetitieRKKSV 2-DSC 43-5
CompetitieEmplina 5-DSC 52-2
CompetitieRKVSC 2-DSC 612-1
CompetitieDSC VE1-RWB VE14-1
CompetitieWilhelmina Boys VR1-DSC VR14-1
Uitslagen voor Zaterdag 24 November 2018
CompetitieDSC JO19-1-LRC JO19-13-4
CompetitieGJS JO19-3-DSC JO19-22-8
CompetitieTricht JO17-1-DSC JO17-11-4
CompetitieDSC JO17-2-Buren JO17-11-1
CompetitieDSC JO15-1-HSSC'61 JO15-10-3
CompetitieDSC JO15-4-Zwaluw VFC JO15-613-1
CompetitieGilze MO19-1-DSC MO19-12-8
CompetitieDSC MO15-1-OJC ROSMALEN MO15-10-1
CompetitieDSC MO15-2-Den Dungen MO15-10-6
CompetitieMaliskamp JO13-1-DSC JO13-14-2
CompetitieNOAD'32 JO13-1-DSC JO13-25-0
CompetitieDSC JO13-3-OJC ROSMALEN JO13-60-4
CompetitieFC Engelen JO11-1-DSC JO11-11-5
CompetitieTeisterbanders JO11-1-DSC JO11-26-0
CompetitieNivo Sparta JO11-2-DSC JO11-37-1
CompetitieDSC JO11-4-Heukelum JO11-22-6
CompetitieRKTVC JO10-1-DSC JO10-1n.b.
CompetitieDSC JO10-2-Teisterbanders JO10-1Gn.b.
CompetitieDSC JO10-3-Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2n.b.
CompetitieDSC JO9-1-LRC JO9-1n.b.
CompetitieDSC JO9-2G-Wilhelmina JO9-5n.b.
CompetitieRKKSV JO9-1G-DSC JO9-3Gn.b.
CompetitieNEO'25 JO9-4M-DSC JO9-4Mn.b.
CompetitieDSC JO8-1-GDC JO8-1n.b.
CompetitieBMC JO8-2G-DSC JO8-2n.b.
CompetitiePeursum MO13-1-DSC MO13-11-1
CompetitieDSC MO11-1-OSC'45 MO11-17-0
Uitslagen voor Woensdag 21 November 2018
CompetitieWell MO15-1-DSC MO15-1n.b.
Uitslagen voor Dinsdag 20 November 2018
OefenAlem/RKVSC JO11-1-DSC JO11-2n.b.