Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs

Uitslagen

Uitslagen voor Zondag 24 Mei 2020
CompetitieDSC 1-Zwaluw VFC 1afgelast
CompetitieDSC 2-Wilhelmina 2afgelast
CompetitieUno Animo 4-DSC 3afgelast
CompetitieOJC ROSMALEN 5-DSC 5afgelast
CompetitieEmplina 9-DSC 6afgelast
CompetitieDSC 7-HRC'14 4afgelast
CompetitieDSC VE1-RKKSV VE1afgelast
Uitslagen voor Zaterdag 23 Mei 2020
CompetitieDSC JO19-1-Theole JO19-1afgelast
CompetitieNivo Sparta JO19-3-DSC JO19-2afgelast
CompetitieDSC JO17-1-DVG JO17-1afgelast
CompetitieMEC'07 JO17-1-DSC JO17-2afgelast
CompetitieDSC JO15-1-Den Dungen JO15-1afgelast
CompetitieFC Engelen JO15-3-DSC JO15-2afgelast
CompetitieHaarsteeg JO15-4-DSC JO15-3afgelast
CompetitieDSC MO17-1-Jan van Arckel MO17-1afgelast
CompetitieDSC MO15-1-NOAD'32 MO15-1afgelast
CompetitieDSC JO13-1-Wilhelmina JO13-1afgelast
CompetitieMargriet JO13-3-DSC JO13-2afgelast
CompetitieEmplina JO12-5-DSC JO12-1afgelast
CompetitieDSC JO11-1-Nooit Gedacht JO11-1afgelast
CompetitieGVV'63 JO11-1G-DSC JO11-2afgelast
CompetitieDSC JO11-3-Zwaluw VFC JO11-5afgelast
CompetitieDSC JO10-1-Emplina JO10-1afgelast
CompetitieAchilles Veen JO10-1-DSC JO10-2afgelast
CompetitieNivo Sparta JO10-3-DSC JO10-3afgelast
CompetitieBerghem Sport JO9-3-DSC JO9-1afgelast
CompetitieDSC JO9-2G-Theole JO9-3afgelast
CompetitieWilhelmina JO8-3-DSC JO8-1afgelast
CompetitieDSC JO8-2-Teisterbanders JO8-1afgelast
CompetitieDSC JO8-3-Achilles Veen JO8-2afgelast
CompetitieNivo Sparta MO13-1-DSC MO13-1afgelast
CompetitieDSC MO11-1-OJC ROSMALEN MO11-1afgelast
CompetitieRoda Boys/Bommelerwaard MO11-1-DSC MO11-2afgelast
Uitslagen voor Zondag 17 Mei 2020
CompetitieVV Trinitas Oisterwijk 1-DSC 1afgelast
CompetitieSCG'18 2-DSC 2afgelast
CompetitieDSC 3-OVC'26 3afgelast
CompetitieDSC 4-Vlijmense Boys 3afgelast
CompetitieDSC 5-Teisterbanders 3afgelast
CompetitieDSC 6-Alem 4afgelast
CompetitieAlem 3-DSC 7afgelast
CompetitieWilhelmina VE1-DSC VE1afgelast
Uitslagen voor Zaterdag 16 Mei 2020
CompetitieMadese Boys JO19-1-DSC JO19-1afgelast
CompetitieDSC JO19-2-Nieuwkuijk JO19-2afgelast
CompetitieFC Engelen JO17-1-DSC JO17-1afgelast
CompetitieDSC JO17-2-WNC JO17-1afgelast
CompetitieDSC JO17-3-SC Elshout JO17-1afgelast
CompetitieFC Engelen JO15-1-DSC JO15-1afgelast
CompetitieDSC JO15-2-LRC JO15-2afgelast
CompetitieDSC JO15-3-Boxtel JO15-3afgelast
CompetitieRKTVC MO17-1-DSC MO17-1afgelast
CompetitieHedel MO15-1-DSC MO15-1afgelast
CompetitieOJC ROSMALEN JO13-2-DSC JO13-1afgelast
CompetitieDSC JO13-2-FC Engelen JO13-3afgelast
CompetitieHedel JO13-2-DSC JO13-3afgelast
CompetitieDSC JO12-1-Kerkwijk JO12-1afgelast
CompetitieNulandia JO11-1G-DSC JO11-1afgelast
CompetitieDSC JO11-2-Were Di JO11-2afgelast
CompetitieBoxtel JO11-3-DSC JO11-3afgelast
CompetitieJong Brabant JO10-1-DSC JO10-1afgelast
CompetitieDSC JO10-2-Ameide JO10-1afgelast
CompetitieDSC JO10-3-SV BLC JO10-4afgelast
CompetitieDSC JO9-1-Margriet JO9-3afgelast
CompetitieWilhelmina JO9-5-DSC JO9-2Gafgelast
CompetitieDSC JO8-1-BMC JO8-3afgelast
CompetitieWadenoijen JO8-1G-DSC JO8-2afgelast
CompetitieWell JO8-1-DSC JO8-3afgelast
CompetitieDSC MO13-1-SV BLC MO13-1afgelast
CompetitieBoxtel MO11-1-DSC MO11-1afgelast
CompetitieDSC MO11-2-Theole MO11-1afgelast
Uitslagen voor Zondag 10 Mei 2020
CompetitieDSC 1-Vlijmense Boys 1afgelast
CompetitieDSC 2-SVSSS 2afgelast
CompetitieZwaluw VFC 4-DSC 3afgelast
CompetitieHaarsteeg 4-DSC 4afgelast
CompetitieDSC 6-Hedel 4afgelast
CompetitieDSC VE1-CHC VE1afgelast
Uitslagen voor Zaterdag 09 Mei 2020
CompetitieDSC JO19-1-RWB JO19-1afgelast
CompetitieSCG'18 JO19-3-DSC JO19-2afgelast
CompetitieAvesteyn JO17-1-DSC JO17-1afgelast
CompetitieDSC JO17-2-RKTVC JO17-2afgelast
CompetitieDSC JO17-3-Nemelaer JO17-2afgelast
CompetitieOJC ROSMALEN JO15-2-DSC JO15-1afgelast
CompetitieDSC JO15-2-SV Meerkerk JO15-1afgelast
CompetitieMVV'58 JO15-3-DSC JO15-3afgelast
CompetitieDSC MO17-1-Tricht MO17-1afgelast
CompetitieDSC MO15-1-Margriet MO15-2afgelast
CompetitieDSC JO13-1-sv O.S.S. 1920 JO13-2afgelast
CompetitieDSC JO13-2-RKTVC JO13-3afgelast
CompetitieSCG'18 JO13-3-DSC JO13-3afgelast
CompetitieHaaften JO12-1G-DSC JO12-1afgelast
CompetitieDSC JO11-1-TEC JO11-1afgelast
CompetitieRKDVC JO11-5-DSC JO11-2afgelast
CompetitieDSC JO11-3-Emplina JO11-5afgelast
CompetitieLRC JO10-1-DSC JO10-1afgelast
CompetitieMVV'58 JO10-1-DSC JO10-2afgelast
CompetitieDSC JO10-3-Wilhelmina JO10-4afgelast
CompetitieMOSA'14 JO9-1-DSC JO9-1afgelast
CompetitieDSC JO9-2G-OSC'45 JO9-2afgelast
CompetitieHaarsteeg JO8-2-DSC JO8-1afgelast
CompetitieDSC JO8-2-MVV'58 JO8-2afgelast
CompetitieDSC JO8-3-Theole JO8-5afgelast
CompetitieDSC MO13-1-GDC MO13-1afgelast
CompetitieFC Engelen MO11-1-DSC MO11-1afgelast
CompetitieDSC MO11-2-GRC-14 MO11-1afgelast
Uitslagen voor Zondag 03 Mei 2020
CompetitieDSC 4-SV BLC 2afgelast
Uitslagen voor Zaterdag 02 Mei 2020
CompetitieDSC MO13-1-GRC-14 MO13-1afgelast
Uitslagen voor Zondag 26 April 2020
CompetitieODC 1-DSC 1afgelast
Uitslagen voor Zondag 19 April 2020
CompetitieDSC 1-TGG 1afgelast
CompetitieDSC 2-OJC ROSMALEN 4afgelast
CompetitieSCG'18 4-DSC 3afgelast
CompetitieRKDVC 6-DSC 4afgelast
CompetitieHRC'14 3-DSC 5afgelast
CompetitieOJC ROSMALEN 11-DSC 6afgelast
CompetitieDSC 7-Hedel 5afgelast
CompetitieDSC VE1-HRC'14 VE1afgelast
CompetitieDSC VR1-Houten VR1afgelast
Uitslagen voor Zaterdag 18 April 2020
CompetitieDSC JO19-1-OJC ROSMALEN JO19-2afgelast
CompetitieOJC ROSMALEN JO19-6-DSC JO19-2afgelast
CompetitieDSC JO17-1-WEC JO17-1Gafgelast
CompetitieSC Everstein JO17-1-DSC JO17-2afgelast
CompetitieHelvoirt JO17-2-DSC JO17-3afgelast
CompetitieDSC JO15-1-RKTVC JO15-1afgelast
CompetitieOJC ROSMALEN JO15-7-DSC JO15-2afgelast
CompetitieRKTVC JO15-2-DSC JO15-3afgelast
CompetitieHeukelum MO17-1-DSC MO17-1afgelast
CompetitieDSC MO15-1-Maaskantse Boys MO15-1afgelast
CompetitieMargriet JO13-2-DSC JO13-1afgelast
CompetitieDSC JO13-3-Were Di JO13-3afgelast
CompetitieRKKSV JO12-1-DSC JO12-1afgelast
CompetitieOJC ROSMALEN JO11-2-DSC JO11-1afgelast
CompetitieDSC JO11-2-Emplina JO11-4afgelast
CompetitieOJC ROSMALEN JO11-6-DSC JO11-3afgelast
CompetitieDSC JO10-1-MEC'07 JO10-1afgelast
CompetitieGVV'63 JO10-2-DSC JO10-3afgelast
CompetitieDSC JO9-1-Wilhelmina JO9-2afgelast
CompetitieDSC JO9-2G-ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO9-2Gafgelast
CompetitieAvanti'31 JO8-2-DSC JO8-1afgelast
CompetitieTheole JO8-3-DSC JO8-2afgelast
CompetitieHedel JO8-2-DSC JO8-3afgelast
CompetitieAsperen MO13-1-DSC MO13-1afgelast
CompetitieDSC MO11-1-Mierlo Hout MO11-1afgelast
CompetitieLRC MO11-1-DSC MO11-2afgelast
Uitslagen voor Maandag 13 April 2020
BekerB.V.V. VE1-DSC VE1afgelast