Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs

Wedstrijdprogramma

Programma voor Zaterdag 25 Januari 2020
12:00RWB JO19-1-DSC JO19-1Oefen
14:30RWB JO17-1-DSC JO17-1Oefen
13:00DSC JO15-1-BLC JO15-1Oefen
14:30SC 't Zand MO19-2-DSC MO19-1Beker
11:30DSC JO13-1-LRC JO13-1Oefen
10:00DSC JO10-1-LRC JO10-1Beker
10:00DSC JO10-2-HSSC '61 JO10-1Oefen
10:30RWB JO8-2-DSC JO8-2Oefen
10:00DSC MO11-1-HSSC'61 MO11-1Beker
Programma voor Zondag 26 Januari 2020
14:30DSC 1-B.V.V. 1Competitie
11:00Uno Animo 2-DSC 2Competitie
10:00DSC 4-Haarsteeg 4Competitie
12:00RKKSV 5-DSC 6Competitie
12:00DSC 7-Den Dungen 5Competitie
10:00HRC'14 VE1-DSC VE1Competitie
13:00Saestum VR1-DSC VR1Competitie
17:00DSC 7X7-OnderlingCompetitie
13:00DSC KANJERS-Ergo Direct leagueCompetitie
Programma voor Zaterdag 01 Februari 2020
14:30Hardinxveld JO19-1-DSC JO19-1Competitie
15:15DSC JO19-2-NLC'03 JO19-2Competitie
15:15DSC JO17-1-B.V.V. JO17-1Competitie
14:45OJC ROSMALEN JO17-6-DSC JO17-2Competitie
13:00SCG'18 JO17-2-DSC JO17-3Competitie
13:00DSC JO15-1-Tricht JO15-1Competitie
14:30MEC'07 JO15-1-DSC JO15-2Competitie
11:00SC Everstein MO17-1-DSC MO17-1Competitie
13:00DSC MO15-1-Well MO15-1Competitie
11:30DSC JO13-1-Berghem Sport JO13-2Competitie
10:30SV TOP JO13-3-DSC JO13-2Competitie
11:30DSC JO13-3-FC Tilburg JO13-2Competitie
10:00DSC JO12-1-Nivo Sparta JO12-3Competitie
10:00DSC JO11-1-MVV'58 JO11-1Competitie
09:00Jan van Arckel JO11-1-DSC JO11-2Competitie
10:15BMC JO11-3-DSC JO11-3Competitie
10:00DSC JO10-1-Theole JO10-1Competitie
10:00DSC JO10-2-Nivo Sparta JO10-2Competitie
10:30RKKSV JO10-2-DSC JO10-3Competitie
08:45DSC JO9-2G-Kerkwijk JO9-1Competitie
10:15OJC ROSMALEN JO8-7-DSC JO8-1Competitie
08:30GVV'63 JO8-2G-DSC JO8-2Competitie
08:45DSC JO8-3-Zwaluw VFC JO8-7Competitie
11:30Haarsteeg MO13-1-DSC MO13-1Competitie
09:00Wadenoijen MO11-1-DSC MO11-2Competitie
Programma voor Zondag 02 Februari 2020
14:30DVG 1-DSC 1Competitie
11:30DSC 2-Real Lunet 2Competitie
11:00SVSSS 3-DSC 3Competitie
10:00DSC 4-SV BLC 2Competitie
12:00DSC 5-Buren 2Competitie
12:00Ophemert 2-DSC 6Competitie
12:00DSC 7-OJC ROSMALEN 10Competitie
10:30B.V.V. VE1-DSC VE1Competitie
12:30Soest SO VR1-DSC VR1Competitie
Programma voor Zaterdag 08 Februari 2020
15:15DSC JO19-1-Waspik JO19-1Competitie
13:15GJS JO19-3-DSC JO19-2Competitie
15:00Nivo Sparta JO17-1-DSC JO17-1Competitie
15:15DSC JO17-2-Kerkwijk JO17-1Competitie
15:15DSC JO17-3-RKDVC JO17-4Competitie
10:15Nivo Sparta JO15-1-DSC JO15-1Competitie
13:00DSC JO15-2-Nivo Sparta JO15-2Competitie
11:30Jan van Arckel JO15-2-DSC JO15-3Competitie
13:00DSC MO17-1-Theole MO17-1Competitie
10:05FC Engelen MO15-1-DSC MO15-1Competitie
11:30Avesteyn JO13-1-DSC JO13-1Competitie
11:30DSC JO13-2-OJC ROSMALEN JO13-6Competitie
09:00Jong Brabant JO13-3-DSC JO13-3Competitie
10:15RKTVC JO12-2-DSC JO12-1Competitie
10:15BMC JO11-1-DSC JO11-1Competitie
10:00DSC JO11-2-Helvoirt JO11-2Competitie
10:00DSC JO11-3-SV BLC JO11-4Competitie
09:00RKTVC JO10-1-DSC JO10-1Competitie
08:30NOAD'32 JO10-1-DSC JO10-2Competitie
10:00DSC JO10-3-Haaften JO10-1Competitie
08:45DSC JO9-1-Prinses Irene JO9-1GCompetitie
08:30Emplina JO9-5M-DSC JO9-2GCompetitie
08:45DSC JO8-1-Emplina JO8-3Competitie
08:45DSC JO8-2-MEC'07 JO8-1Competitie
10:15Nieuwkuijk JO8-1-DSC JO8-3Competitie
11:30DSC MO13-1-GRC-14 MO13-1Competitie
08:30Berghem Sport MO11-1-DSC MO11-1Competitie
10:00DSC MO11-2-Leerdam Sport'55 MO11-1Competitie
Programma voor Zondag 09 Februari 2020
14:30DSC 1-Nieuwkuijk 1Competitie
12:30RKDVC 4-DSC 2Competitie
12:00DSC 3-VCB 2Competitie
13:00SCZ 2-DSC 5Competitie
10:00DSC 6-Heerewaarden 1Competitie
10:00Heerewaarden 2-DSC 7Competitie
10:00DSC VE1-Maliskamp VE1Competitie
12:00DSC VR1-Olympia VR1Competitie
Programma voor Zaterdag 15 Februari 2020
15:00Rijen JO19-1-DSC JO19-1Competitie
15:15DSC JO19-2-BMC JO19-3Competitie
15:15DSC JO17-1-Den Dungen JO17-1Competitie
15:00BMC JO17-3-DSC JO17-3Competitie
13:00DSC JO15-1-LRC JO15-1Competitie
12:30Buren JO15-1G-DSC JO15-2Competitie
13:00DSC JO15-3-Maliskamp JO15-1Competitie
12:30ASH MO17-1-DSC MO17-1Competitie
11:30DSC JO13-1-Haaften JO13-1Competitie
11:30Emplina JO13-3-DSC JO13-2Competitie
11:30DSC JO13-3-SV BLC JO13-2Competitie
10:00DSC JO12-1-MEC'07 JO12-2GCompetitie
10:00DSC JO11-1-RKTVC JO11-1Competitie
08:30FC Engelen JO11-2-DSC JO11-2Competitie
11:00Maliskamp JO11-3-DSC JO11-3Competitie
10:00DSC JO10-1-FC Engelen JO10-1Competitie
10:00DSC JO10-2-LRC JO10-2Competitie
08:30Theole JO10-3-DSC JO10-3Competitie
09:00NLC'03 JO9-2-DSC JO9-1Competitie
09:00Jan van Arckel JO9-1-DSC JO9-2GCompetitie
08:45DSC JO8-1-FC Engelen JO8-2Competitie
09:30ISC JO8-1G-DSC JO8-2Competitie
08:45DSC JO8-3-Haarsteeg JO8-3Competitie
10:15Haaften MO13-1-DSC MO13-1Competitie
10:00DSC MO11-1-Zwaluw VFC MO11-1Competitie
08:30Nivo Sparta MO11-1-DSC MO11-2Competitie
Programma voor Zondag 16 Februari 2020
14:30Haarsteeg 1-DSC 1Competitie
12:00OJC Rosmalen 2-DSC 1Oefen
12:00Nieuwkuijk 2-DSC 2Competitie
12:00DSC 3-Jong Brabant 4Competitie
10:00DSC 4-LSV 2Competitie
12:00DSC 5-BZS 3Competitie
10:00HRC'14 5-DSC 6Competitie
12:00DSC 7-TGG 7Competitie
10:00Jan van Arckel VE1-DSC VE1Competitie