Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Zondag 26 november Kantinefeest DSC

Aanstaande zondag staat de wedstrijd DSC - Alem op het programma. Een wedstrijd die natuurlijk een speciaal karakter heeft aangezien het lang geleden is dat deze twee aangrenzende verenigingen elkaar in competitieverband treffen. Bij een speciale wedstrijd horen speciale activiteiten en daarom is er na afloop van de wedstrijd een kantinefeest in het clubhuis van v.v. DSC. De muziek tijdens deze middag zal worden verzorgd door DJ Wouter.

Kom dus zondag 26 november eerst het eerste elftal aanmoedigen om vervolgens te genieten van een gezellig feest in het clubhuis van v.v. DSC.

Zondag 26 November - Kantinefeest DSC