Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Winterstop 2017 - 2018

Van dinsdag 19 december 2017 tot en met maandag 8 januari 2018 is het sportcomplex gesloten voor alle trainingen en wedstrijden. De selectie zal donderdag 21 december nog een keer trainen en daarna zullen ook zij de winterstop ingaan.

Met z’n allen laten we die periode de velden met rust en gaan we genieten van twee “voetballoze” weken. Vanaf maandag 8 januari 2017 pakken we de bal weer op en kunnen trainingen / wedstrijden weer worden voortgezet voor de tweede helft van de competitie.

Voor diverse teams zullen er op 13, 20 en 27 januari en 4 en 18 februari oefenwedstrijden plaatsvinden welke tijdig op de website worden gepubliceerd. De competitie zal zaterdag 25 februari weer startten.