Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Wesley Plomp vrijwilliger van het jaar

DSC is erg blij met al haar vrijwilligers. Om dat te benadrukken wordt elk jaar, tijdens de traditionele eind barbecue, de vrijwilliger van het jaar bekend gemaakt. Wesley is al jaren bereid, geheel onbaatzuchtig een jeugdteam te trainen en te begeleiden waarvoor we geen andere vrijwilligers kunnen vinden.

Daarnaast is Wesley ook de regelneef van het zesde elftal en is hij zelfs bereid indien nodig in het doel plaats te nemen. Ook andere teams doen nooit tevergeefs een beroep op Wesley wanneer ze in de personele problemen zitten.

Wesley heeft de titel van vrijwilliger van het jaar ten zeerste verdiend.

Wesley Plomp - Vrijwilliger van het jaar