Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Verslaglegging ALV - 2 Maart 2020

Op maandag 2 maart 2020 is de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering gehouden in het clubhuis van v.v. DSC. Diverse leden waren hierbij aanwezig en hebben kunnen horen wat de status van de vereniging is, hebben de plannen voor de toekomst kunnen inzien en hebben deze avond hun mening kunnen geven over diverse onderwerpen.

Voor de leden die niet aanwezig konden zijn is de verslaglegging in de vorm van de presentatie, verslag kascontrolecommissie en de notulen in te zien via onderstaande links.

Presentatie ALV
Notulen ALV
Verklaring kascommissie

Op dit moment zitten we in een bijzondere situatie door de preventieve maatregelen tegen het corona virus. Het bestuur bespreekt twee wekelijks de situatie en wanneer er meer duidelijk is over het hervatten van activiteiten bij de vereniging zullen wij onze leden via de website zo snel mogelijk op de hoogte brengen.

Met vriendelijke groet, blijf gezond en hopelijk snel tot op ons sportpark!

Het bestuur