Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Update rubbergranulaat en kunstgras (3)

Naar aanleiding van een nieuwsbericht afgelopen week in het Brabants Dagblad heeft het gesprek over rubbergranulaat in kunstgrasvelden wederom een vervolg gekregen. Een grootschalig Amerikaans onderzoek wat gehouden is in de staat Californië heeft namelijk aangetoond dat er geen verband is tussen sporten op rubberkorrels en het ontwikkelen van kanker bij kinderen en jongvolwassenen.

Het volledig nieuwsbericht wat gepubliceerd is met enkele reacties vanuit de politiek is via deze link in te zien.

Informatie

Mochten er naar aanleiding van dit artikel nog vragen zijn dan kan via de website van Vereniging Sport en Gemeenten (www.sportengemeenten.nl) het dossier over kunstgrasvelden benaderd worden. Dit zal waar nodig aangevuld worden met actuele informatie over de milieuvraagstukken.