Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

UPDATE: Programma nacompetitie DSC 1 & DSC 2

In alle regio’s is de nacompetitie in volle gang en dat geldt ook voor de klasse waar DSC 1 en DSC 2 in actief is. Voor DSC 2 zit het er helaas al op. Na een uitoverwinning van 0-1 tegen Vitesse ’08 2 uit Gennep werd er thuis met 3-0 verloren en zullen de mannen van Jurgen van der Kammen niet verder strijden om een plaats in de tweede klasse.

DSC 1 heeft inmiddels ook de eerste uitwedstrijd gespeeld tegen Herpinia uit Herpen en heeft deze wedstrijd met 0-6 verloren. Een onwaarschijnlijk pak slaag voor de mannen van het trainersduo Lenard Weber en Jan Burg en het heeft aanstaande zondag dus een wonder nodig om volgend jaar alsnog in de derde klasse uit te komen.

Het complete programma van de te spelen wedstrijden is in te zien via onderstaande link.

v.v. DSC wenst DSC 1 veel succes met het spelen van de nacompetitie wedstrijd aanstaande zondag.

Programma Nacompetitie DSC 1