Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Thema-avond 'Techniek'

Op vrijdag 3 november vindt de eerste thema-avond van dit voetbalseizoen plaats. Tijdens deze bijeenkomst zullen trainers informatie krijgen omtrent techniek, maar zal ook de visie van v.v. DSC ten aanzien van techniek binnen de verschillende lichtingen besproken worden. Het wordt een zeer leerzame / interactieve avond, waar elke trainer / coach iets aan heeft.

Deze bijeenkomst is dus bedoeld voor alle trainers / leiders van onze vereniging. De ontvangst is vanaf 18.45 uur in het clubhuis van v.v. DSC en om 19.00 uur zal er gestart worden met de inleiding. Hierna zal er op het hoofdveld een demonstratie worden gegeven, waarna de avond zal worden afgerond in de kantine. De insteek is om rond 20.30 uur de thema-avond te beëindigen.