Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Teamindelingen gepubliceerd | Seizoen 2017 - 2018

De afgelopen periode is er achter de schermen hard gewerkt om nieuwe functionaliteit toe te voegen aan de website van v.v. DSC. Vanaf nu is namelijk het programma Sportlink wat binnen de vereniging al werd gebruikt voor onder anderen de ledenadministratie en het afhandelen van het wedstrijdformulier direct gekoppeld aan de website.

Dat wil zeggen dat alle teams aan de hand van de aangeleverde teamindelingen (senioren & jeugd) voor het komende seizoen in Sportlink zijn opgevoerd en dus direct zichtbaar zijn op de website. De komende periode zullen er naar alle waarschijnlijkheid nog enkele wijzigingen worden doorgevoerd wat via de verantwoordelijken vanuit Technische Zaken Senioren & Technische Zaken Jeugd landt bij de Webredactie van v.v. DSC en bijgewerkt wordt in Sportlink en dus op de website.

Mochten er onverhoopt toch nog zaken niet juist zijn voor wat betreft de teamindelingen dan kan ten alle tijden contact opgenomen worden webredactie@vvdsc.nl.