Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Steun DSC 1 in de race om nacompetitie

Met een uitstekende 8-2 overwinning tegen Buren afgelopen zondag is een goede basis gelegd voor de finalewedstrijd tegen MEC ’07. Bij winst verzekeren de mannen van trainer Arian Meeuwsen zich namelijk van de tweede periode wat betekent dat er via de nacompetitie gestreden gaat worden voor promotie naar de derde klasse.

Normaal gesproken kan het eerste elftal zowel uit als thuis al rekenen op veel steun als je dit vergelijkt met andere verenigingen. Maar via deze weg toch de oproep om met zo veel mogelijk leden en supporters DSC te steunen en moreel te helpen om deze prijs binnen te halen.

Vervolgens kunnen we ons dan als vereniging opmaken voor de nacompetitie.

Donderdag 10 mei
MEC ’07 - DSC
14.00 uur

Het sportpark van MEC '07 is via onderstaand adres te vinden.

Driesweg 17
4021 HK
Maurik

We rekenen op ieders komst.

Ter info -  het verslag van de wedstrijd DSC - Buren is te lezen via deze link.