Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Selectie werkt intensieve training af bij Optisport

Door de winterse omstandigheden en een laag sneeuw op de velden was het onmogelijk om deze week te trainen. De selectie van v.v. DSC was daardoor uitgeweken naar Optisport MFC de Kreek.

In de sporthal werd door een gedeelte van de selectie zaalvoetbal gespeeld. In het fitness / cardio gedeelte werkten de overige spelers van de selectie, onder begeleiding van Ruvienne van Optisport een intensieve training af.

Een uitstekende invulling van de week om toch fit te blijven. De selectie wil Optisport hartelijk bedanken voor de geslaagde avond. Hieronder zijn enkele foto’s te zien en onder het menu video’s is een impressie van de training terug te zien.

Selectie traint bij Optisport (1)
Selectie traint bij Optisport (2)