Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Margriet)

Inmiddels al weer even geleden maar op 11 december 2016 speelde het eerste elftal zijn laatste thuiswedstrijd tegen Margriet. De achtjarige Noud Hooijmans was bij deze wedstrijd de Pupil van de Week die speelt bij DSC JO9-2 dat in de najaarscompetitie ongeslagen kampioen werd.

Noud speelt of in de verdediging of als linker of rechter middenvelder en doet dat met veel plezier. Noud is rechtsbenig en zijn pluspunten zijn zijn loopvermogen, en zijn spelinzicht. Onder druk voetballen dient nog verbeterd te worden maar daar worden zeker stappen in gemaakt.

Ondank het verlies van het eerste elftal heeft Noud een hartstikke leuke dag gehad en kregen we het bericht van zijn ouders dat hij er erg van genoten had.

Hieronder enkele foto`s van Noud gedurende de dag.

Noud Hooijmans | Pupil van de Week (1)
Noud Hooijmans | Pupil van de Week (2)
Noud Hooijmans | Pupil van de Week (3)
Noud Hooijmans | Pupil van de Week (4)