Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Maliskamp)

Afgelopen weekend speelde het eerste elftal de topper tegen Maliskamp en Hessel van Oers was hier bij de Pupil van de Week.

Hessel speelt bij DSC JO9-3 en is acht jaar oud. Het is het eerste seizoen dat hij voetbalt en hij heeft er veel plezier in. Hessel is altijd op de trainingen en heeft een sterke dribbel. Zijn favoriete club is PSV en ook het tenue van PSV vindt hij het allermooist.

Het leukste aan voetballen vindt Hessel het scoren en dat demonstreerde hij voor het vele publiek dat op de wedstrijd af was gekomen. Op overtuigende wijze scoorde hij bij de keeper van Maliskamp en zo gaf hij het goede voorbeeld aan de spelers van het eerste elftal.

Met uiteindelijk een 7-1 overwinning was het dan ook een prachtige dag voor Hessel waar hij erg van genoten had. Hieronder enkele foto`s van Hessel gedurende de dag.

Hessel van Oers | Pupil van de Week (1)
Hessel van Oers | Pupil van de Week (2)
Hessel van Oers | Pupil van de Week (3)
Hessel van Oers | Pupil van de Week (4)