Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - BMC)

Tijdens de wedstrijd DSC - BMC op zondag 27 april was Ward van Herwijnen Pupil van de Week. Binnen DSC speelt hij momenteel in DSC F5 en Ward is 8 jaar oud. Ward speelt in zijn team rechts op het middenveld, heeft een groot doorzettingsvermogen en een neusje voor goal. Wat nog verbeterd kan worden is zijn techniek met links maar doordat hij altijd komt trainen zal dat ook wel goed komen. Buiten het voetbal luistert hij graag naar muziek, eet graag lasagne en friet en vind op school rekenen het leukste vak.

Van de ouders van Ward ontving de redactie nog het volgende bericht:

Ward heeft afgelopen zondag een hele mooie dag gehad die hij niet snel zal vergeten. Wij (de ouders) vonden het ook allemaal super geregeld. DSC, bedankt voor deze mooie dag!

Aangezien het eerste elftal ook nog met 3-1 van BMC won kon de dag voor Ward helemaal niet meer stuk. Hieronder nog enkele foto`s van Ward gedurende deze dag.

Pupil van de Week (1)
Pupil van de Week (2)
Pupil van de Week (3)
Pupil van de Week (4)
Pupil van de Week (5)