Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Beesd)

Op maandag 21 april speelde het eerste elftal van DSC op paasmandag thuis tegen Beesd. Dit keer was de 7 jarige Berend Hanegraaf speler van DSC F3 Pupil van de Week. Berend speelt inmiddels voor het 2e seizoen met veel plezier bij DSC.  Berend is een rechtsbenige middenvelder met een uitstekende traptechniek en slaat geen training over. Zijn favoriete club is Ajax en hij luistert graag naar de muziek van Avicii. Tijdens de wedstrijd van het eerste elftal kreeg Berend veel doelpunten te zien want de wedstrijd eindigde in 3-3.

Van de ouders van Berend kregen we terug dat hij beretrots en onder de indruk was. Hij heeft een fantastische dag gehad! Ook was de dag goed georganiseerd waarvoor de ouders DSC hartelijk willen bedanken. Hieronder nog enkele foto`s van Berend gedurende deze dag.

Pupil van de Week (1)
Pupil van de Week (2)
Pupil van de Week (3)
Pupil van de Week (4)
Pupil van de Week (5)
Pupil van de Week (6)