Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na de midweekse overwinning tegen SCI en de goede overwinning uit bij CHC bezet DSC momenteel de zesde plaats. De gasten uit Geldermalsen staan een plaats hoger met een wedstrijd minder gespeeld. Beide ploegen doen nog mee voor de derde periode dus het is er alles aan gelegen om de drie punten in Kerkdriel te houden of naar Geldermalsen te nemen.

Met bovenstaande gegevens in het achterhoofd belooft het dus een spannende wedstrijd te worden. De wedstrijd staat onder leiding van de heer Opstraat en de Pupil van de Week is Mathijs te Voert. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - GVV 1