Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na de winst vorige week tegen RKTVC en daarvoor het gelijkspel tegen Alem zijn er eindelijk weer wat punten gehaald. Deze resultaten hebben er voor gezorgd dat DSC zich niet meer op de laatste bevind.

SCR speelde net als DSC vorig jaar nog in de derde klasse en bezet momenteel de vierde plaats. Het zal dus een lastige wedstrijd worden waarbij ook de weersomstandigheden niet ideaal zullen zijn. Al met al zal een goed resultaat er voor zorgen dat er weer langzaam richting de middenmoot gekeken kan worden. Een belangrijke wedstrijd dus voor de mannen van Arian Meeuwsen.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer van Zwan en de Pupil van de Week is Maas Merks. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - SCR 1