Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na twee gelijke spelen en twee verlies partijen vind DSC zich inmiddels terug op negende plaats op de ranglijst. De wedstrijd tegen Handel vorige week werd afgelast en dit weekend staat de thuiswedstrijd tegen Margriet uit Oss op het programma.

Margriet is medekoploper samen met Venhorst en Nooit Gedacht. Het zal dus een zware middag worden maar het is belangrijk om de drie punten in Kerkdriel te houden en zo de aansluiting met de middenmoot te houden.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Rutten en de Pupil van de Week is Noud Hooijmans. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Margriet 1