Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na een winst partij, twee gelijke spelen en een verlies partij bezet DSC 1 momenteel een achtste plaats in de competitie. Zondag 5 oktober treedt het aan tegen Haarsteeg, welke vorige week hun eerste overwinning hebben geboekt.

Haarsteeg heeft momenteel een punt minder dan DSC en is evenals DSC gebaat bij een overwinning om de aansluiting met de subtop te behouden. In de voorbereiding troffen beiden teams elkaar ook al, Haarsteeg won toen nipt met 1-0. Het belooft dus weer een mooie voetbalmiddag te worden.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer A. de Vaan en de Pupil van de Week is Bibi Maassen. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Haarsteeg 1