Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Zondag 27 april speelt het eerste elftal tegen BMC uit Berlicum dat een plek lager staat op de ranglijst. Deze wedstrijd, die nu voor de 3e keer dit seizoen gespeeld gaat worden telt nog mee voor de 2e periode en is daarvoor voor beide niet meer van belang. Deze inhaalwedstrijd is voor de stand wel van belang want ook via de 3e of zelfs 4e plaats kan een plaats in de nacompetitie bereikt worden. Er staat voor beide teams dus nodige op het spel.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer M. Caylak en de Pupil van de Week is Ward van Herwijnen. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - BMC 1