Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Volkel)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Volkel 1 is Mathijs Maas, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Nadat de competitie vorige week is hervat met een uitwedstrijd stond vandaag de eerste thuiswedstrijd op het programma na de winterstop. Mathijs Maas speelde een goede en degelijke wedstrijd waar hij ook dit keer liet zien van waarde te zijn voor het elftal door onder andere hard te werken en nuttig te zijn voor het elftal.

Dat werd ook gezien door het publiek langs de zijlijn maar ondanks zijn goede inzet kon Mathijs niet voorkomen dat er met 1-2 verloren werd en DSC 1 weer enkele plekken zakt op de ranglijst.

Op onderstaande foto staat Mathijs Maas samen met de Pupil van de Week, Julius de Bresser.

Man Of The Match - Mathijs Maas