Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - TGG)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - TGG 1 is Emiel van Dalen, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Op zondag 10 april speelde DSC thuis tegen TGG uit ’s Hertogenbosch. Ternauwernood werd er nog een gelijkspel uit gehaald door in de laatste seconden van de wedstrijd een vrije trap te verzilveren. Deze vrije trap werd niet gemaakt door Emiel van Dalen maar de jonge middenvelder van DSC werd uiteindelijk wel gekozen tot Man of the Match.

Emiel van Dalen kan worden gezien als een stille kracht maar wel een ontzettend nuttige. Het vele werk wat hij tijdens een wedstrijd verzet werd vandaag ook door het publiek gezien en daarom werd Emiel van Dalen gekozen tot Man of the Match.

Op onderstaande foto staat Emiel van Dalen samen met de Pupil van de Week, Timo Nendels.

Man Of The Match - Emiel van Dalen