Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - RKDVC)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - RKDVC 1 is Jordi de Wit, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Met twee doelpunten in de eerste helft zette Jordi de Wit het eerste elftal op het goede spoor en dat resulteerde uiteindelijk in een 3-1 overwinning op RKDVC. Belangrijke punten die er voor zorgen dat de aansluiting met de bovenste ploegen behouden kan worden.

Terecht werd Jordi door het publiek dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Jordi de Wit samen met de Pupil van de Week, Dinant van Hummel.

Man Of The Match - Jordi de Wit