Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Haarsteeg)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Haarsteeg 1 is Jordy de Wit, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Het was de vuurdoop in de derde klasse voor het eerste elftal na een aantal seizoenen afwezigheid en deze werd goed doorstaan. Na een eerste helft waarin DSC met 1-0 ging rusten was er toch het gevoel dat er kansen onbenut waren gebleven.

In de tweede helft kwam Haarsteeg dan ook op gelijke hoogte maar daarna pakte DSC de draad weer op en zorgden Bas Vos en Jordy de Wit uiteindelijk voor de eindstand van 3-1. Een prima start voor de manschappen van Roland Timmermans.

Mede door een uitstekende tweede helft had Jordy de Wit een belangrijk aandeel in de overwinning en werd hij dus terecht door het publiek gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Jordy de Wit samen met de Pupil van de Week, Jasmijn te Voert.

Man Of The Match - Jordy de Wit