Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Den Dungen)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Den Dungen 1 is Freek Boeren, verdediger van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Op tweede paasdag speelde het eerste elftal de thuiswedstrijd tegen Den Dungen. De tweede wedstrijd in één weekend en net als de wedstrijd tegen Emplina werd ook deze wedstrijd gewonnen. Freek Boeren, een van de steunpilaren van het eerste elftal is vanwege zijn werklust en zijn solide en betrouwbare spel gekozen tot Man of the Match.

Op onderstaande foto staat Freek Boeren samen met de Pupil van de Week, Sam van Hezik.

Man Of The Match - Freek Boeren