Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Boxtel)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Boxtel 1 is Bas Vos, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Op zondag 10 mei speelde DSC thuis de cruciale wedstijd tegen Boxtel. Bij winst zou DSC namelijk verzekerd zijn van nacompetitie om zo te strijden voor een plek in de tweede klasse. Nadat DSC eerst op een 0-1 achterstand kwam zorgde Bas Vos er kort voor rust voor dat de stand gelijk werd getrokken.

Dit bleek de opmaat en uiteindelijk de basis voor een mooie overwinning die heeft geresulteerd in het bereiken van de nacompetitie. Op basis van het belangrijke doelpunt en de goede wedstrijd die Bas Vos speelde is hij gekozen tot Man of the Match.

Op onderstaande foto staat Bas Vos samen met de Pupil van de Week, Lars van Asselt.

Man Of The Match - Bas Vos