Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Berghem Sport)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Berghem Sport 1 is Roy van Namen, verdediger van DSC 1 de Man of the Match geworden.

In de wedstrijd tegen Berghem Sport debuteerde Roy van Namen in het eerste elftal en door zijn sterke optreden werd hij direct verkozen tot Man of the Match. Nadat DSC 1 op voorsprong was gekomen door een doelpunt van Jeroen de Groot werd de wedstrijd helaas toch met 1-3 verloren. Ondanks het verlies kan Roy van Namen terug kijken op een geslaagd debuut.

Op onderstaande foto staat Roy van Namen samen met de Pupil van de Week, Preston de Wit.

Man Of The Match - Roy van Namen