Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | DSC 50 Jaar (3)

DSC is een voetbalvereniging met een rijke historie welke terug gaat tot in de begin jaren ’30. Een aantal jaar geleden is er getracht om een puur historische weerslag te geven van de periode 1932 – 1982. Dit is gedaan in de vorm van het jubileumboek Hup Drieleke ‘kroniek van 50 jaar driels voetbal’. Nu dit boek ook digitaal beschikbaar is willen we middels deze rubriek de leden van DSC en alle andere geinteresseerden een kijkje geven in het verleden van onze vereniging.

Vorige seizoen zijn we gestart met het publiceren van de hoofdstukken uit het jubileumboek en zijn de eerste 3 hoofdstukken gepubliceerd en dit seizoen gaan verder waar we zijn gebleven zijn. Dit maal kunnen hoofdstuk 4 ‘voor het eerst tussen de grote jongens’ en hoofdstuk 5 ‘de eerste glorieperiode’ worden terug gelezen.

Hoofdstuk 4 'voor het eerst tussen de grote jongens'
Hoofdstuk 5 'de eerste glorieperiode'

Heb je het vorige nieuwsberichten gemist dan kun je die HIER terug lezen.