Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Programma nacompetitie DSC 1 & DSC 2

Het seizoen zit er op en zowel DSC 1 als DSC 2 spelen de komende weken nog enkele wedstrijden voor de nacompetitie. DSC 1 doet dat om zijn plek te behouden in de derde klasse en DSC 2 gaat strijden om een plek in de hogere tweede klasse af te dwingen.

De tegenstander van DSC 1 in het eerste tweeluik is Herpinia uit Herpen. Eerst uit op zondag 21 mei en vervolgens thuis op zondag 28 mei. DSC 2 heeft voor de nacompetitie al uit gespeeld tegen Vitesse ’08 uit Gennep en die wedstrijd met 1-0 gewonnen. Zondag 21 mei staat de return bij v.v. DSC op het programma.

De uitslagen van de verschillende klassen van afgelopen seizoen en hoe het hele programma van de nacompetitie tot stand is gekomen inclusief het complete programma is in te zien via onderstaande link.

v.v. DSC wenst zowel DSC 1 als DSC 2 veel succes met het spelen van de nacompetitie wedstrijden.

Programma Nacompetitie DSC 1 & DSC 2