Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Programma JOBE Sports Uitzwaaitoernooi 2016

Aanstaande vrijdag is het weer zover, tijd voor het jaarlijks JOBE Sports Uitzwaaitoernooi. Vele vrijwilligers hebben zich weer opgegeven om te helpen bij dit afsluitende evenement voor de jeugd en daar zijn wij als vereniging erg blij mee.

Via onderstaande link kan het overzicht worden ingezien van de indeling en de dagen waar op iedere vrijwilliger heeft aangegeven aanwezig te zijn. Via deze weg vragen we alle vrijwilligers om de gegevens te controleren en wanneer dit niet correct is contact op te nemen met Wim Steenbekkers of Björn Maassen.

Daarnaast is onderaan dit artikel voor zowel de vrijwilligers als de deelnemers het programmaboekje voor beide dagen in te zien alsmede de indeling voor het 4 x 4 toernooi wat op zaterdag wordt gehouden.

Mocht je nog vragen hebben omtrent het JOBE Sports Uitzwaaitoernooi kom dan aanstaande maandag tijdens het penalty schieten jeugd naar DSC, daar zijn Wim Steenbekkers en Björn Maassen aanwezig om eventueel nadere toelichting te geven.

Programmaboekje JOBE Sports Uitzwaai Toernooi
Vrijwilligers JOBE Sports Uitzwaai Toernooi
JOBE Sports Uitzwaai Toernooi - 4 x 4 voor F - Teams
JOBE Sports Uitzwaai Toernooi - 4 x 4 voor E - Teams
JOBE Sports Uitzwaai Toernooi - 4 x 4 voor D - Teams
JOBE Sports Uitzwaai Toernooi - 4 x 4 voor MD - Teams