Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Programma Boon’s Markt Zeskamp

Aanstaande zaterdag 23 juni vind de jaarlijkse afsluiting van het seizoen plaats in de vorm van de Boon’s Markt Zeskamp voor de pupillen Onder 13. Zoals eerder gecommuniceerd via de website vind het evenement dit jaar maar een dag plaats en zal die ingevuld worden door de traditionele zeskamp.

Vele deelnemers hebben zich weer aangemeld en het programma is als volgt.

  • JO13, JO12 en MO13
    • 9.00 uur - 11.00 uur
  • JO11, JO10 en MO11
    • 11.00 uur - 13.00 uur 
  • JO9, JO8 en Kanjers
    • 13.00 uur - 15.00 uur 
We vragen de deelnemers om een kwartier voor tijd aanwezig te zijn in sportkleding en gymschoenen aan te doen in plaats van voetbalschoenen. Daarnaast is een set extra kleding en / of zwemkleding verstandig om mee te nemen.

De volledige tijdsplanning is in te zien via onderstaande link.

Programma Boon's Markt Uitzwaai Toernooi