Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Paaseieren zoeken bij v.v. DSC

Op zondag 1 april vond het jaarlijkse paaseieren zoeken plaats bij v.v. DSC. 37 pupillen hadden zich hiervoor opgegeven. Ook waren er een aantal kleurplaten ingeleverd waarvoor mooie prijzen te winnen waren per leeftijdscategorie. De paashaas had 330 gekleurde eieren verstopt én ook 3 gouden eieren.

Om 10.30 uur werd het startsein gegeven en mochten de kinderen de eieren gaan zoeken. Het werd een spannende zoektocht, wie vindt er een gouden paasei? In het eerste kwartier werden er twee gouden eieren gevonden. Na een tip van Mari van der Kammen werd ook het derde gouden ei snel gevonden. Na afloop kregen alle kinderen een presentje en waren er voor de kleurplaat winnaars en de vinders van een gouden ei door v.v. DSC prijzen in de vorm van leren voetballen beschikbaar gesteld.

De volgende pupillen hadden de mooiste kleurplaat in hun leeftijdscategorie.
  • 5 jarige Tim v.d. Oord
  • 6 jarige Len van Dijk en Cas Collard
  • 7 jarige Yari Ackermans en Mats Riemsdijk
  • 8 jarige Mick v.d. Laar
De vinders van de goeden eieren waren.
  • Jens Grandia
  • Rick Vogel
  • Luuk Pompen
v.v. DSC bedankt Slagerij Gijs Sars voor de eieren en Boon’s Markt voor de presentjes. Mari van der Kammen en Chris Hooijmans worden bedankt voor de organisatie.

Van deze geslaagde dag is ook een impressie gemaakt in de vorm van een video. Deze is in te zien via deze link.