Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwjaarsreceptie v.v. DSC

Het jaar 2018 loopt ten einde en een jaar met nieuwe sportieve doelstellingen dient zich aan. Traditioneel wordt het nieuwe jaar ingeluid met een nieuwjaarsreceptie welke dit jaar plaats vindt op zaterdag 5 januari.

Voorafgaand aan de nieuwjaarsreceptie zal er een onderling toernooi gespeeld worden tussen de selectie en JO19-1. De aanvang van het toernooi is om 13.00 uur en aansluitend zal om 16.00 uur de nieuwjaarsreceptie plaatsvinden in het clubhuis van v.v. DSC.

Hierbij zijn alle betrokkenen bij v.v. DSC van harte uitgenodigd om op zaterdag 5 januari het glas te heffen en te proosten op een sportief en vooral gezond 2019.

Nieuwjaarsreceptie v.v. DSC