Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwe sponsor | Glorius Glasservice

Glorius Glasservice sponsort nieuwe trainingspakken voor JO19-1.

Bij Glasservice Glorius kunt u terecht voor al uw glas. Als Glaszetter verzorgen wij het vakkundig herstel van uw glasschade.Ook voor glazen deuren bent u bij ons aan het juiste adres.Het leveren en herstellen van glas in lood behoort tot onze werkzaamheden.Verder leveren en plaatsen wij spiegels op maat.Wij leveren ook glazen tafelbladen.Naast het glas kunt u ook bij ons terecht voor glaslatten en beglazings materialen.Zijn uw glaslatten aan vervanging toe? wij kunnen het voor u regelen.Heeft u te weinig ventilatie mogelijkheden? dan bieden ventilatieroosters uitkomst.

Glasservice Glorius
Beatrixstraat 2
5328 AX ROSSUM
T: 0418 662147
E: glasservice@glorius.nl

Nieuwe sponsor | Glorius Glasservice