Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwe sponsor | FRITS Fruit

DSC verwelkomt onze nieuwe shirt sponsor van DSC 3, FRITS Fruit. Vanaf 1 september is Frits Verhoeckx van start gegaan met FRITS Fruit. Naast zijn voornaam staat FRITS voor: Fresh Retail International Trade Source.

Naast de afzet van fruit van zijn ouderlijk fruitteeltbedrijf werkt hij met verschillende telers samen vanuit zijn bestaande netwerk. Hij richt zich op het Hollandse hardfruitpakket. Met zijn bedrijf wil hij het Hollandse product op een positieve manier neerzetten op de Europese markt, waarbij we als Nederlandse sector staan voor een goed, kwalitatief product.

Frits Fruit
Burgemeester van Randwijckstraat 88a
5328 AV Rossum
Tel: 0418-519338
info@fritsfruit.nl

Nieuwe Shirtsponsor | FRITS Fruit
FRITS Fruit | Shirtsponsor DSC 3