Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Moreno Heesbeen maakt overstap naar DSC

Verdediger Moreno Heesbeen verruilt aankomend seizoen Nivo Sparta JO19-1, voor de selectie van v.v. DSC uit Kerkdriel. De negentien jarige linksbenige verdediger licht zijn overstap kort toe: Helaas kan ik aankomend seizoen nog niet de stap maken naar de eerste selectie van Nivo Sparta. Om mezelf toch sneller en verder te ontwikkelen heb ik gekozen voor v.v. DSC, mede omdat mijn vriendin in Kerkdriel woont en ik via school goede contacten heb met een aantal spelers daar.

De in Zaltbommel woonachtige Moreno speelde in de jeugd enkel voor Nivo Sparta en dit seizoen is hij aanvoerder van Nivo Sparta JO19-1. Met dit team draait hij in de middenmoot mee op vierde divisie niveau. Hij ziet v.v. DSC als een mooie dorpsclub met een grote supportersschare bij uit- als thuis wedstrijden. Verder kijkt hij uit naar de overstap naar de senioren en hoopt natuurlijk dat dit naar DSC 1 zal zijn, in de derde klasse.

Moreno Heesbeen