Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Jeugdleden gevraagd voor de jeugdlotto

Tijdens de thuiswedstrijden van het eerste elftal worden er langs de lijn loten verkocht voor de jeugdlotto waar leuke prijzen mee te winnen zijn. Momenteel zijn we als vereniging op zoek naar twee jeugdleden die deze taak willen vervullen.

Lijkt het je dus om dit te doen dan kun je je aanmelden bij de kantinebeheerder. Een deel van de opbrengst is voor jou en daarnaast steun je ook nog diverse jeugdactiviteiten.

Ook wordt er tijdens de DSC Week een loterij gehouden waarbij we als vereniging nog op zoek zijn naar leden die de loten voorafgaand aan de loterij willen verkopen. Heb je interesse, meldt je dan bij de kantinebeheerder of bij iemand van het bestuur.