Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

Van Herwaarden Accountants
terug naar het nieuwsarchief

Henk de Weerd benoemd als ‘Lid van Verdienste’

Naast de al eerder genoemde jubilarissen op de website is Henk de Weerd tijdens de nieuwjaarsreceptie extra in het zonnetje gezet en geëerd voor zijn bewezen diensten de afgelopen jaren.

Henk heeft afgelopen zomer namelijk afscheid genomen als assistent-scheidrechter na meer dan 525 wedstrijden bij DSC 1 gevlagd te hebben (dat zijn zo’n 22 seizoen). Daarnaast heeft Henk nog wel meer wedstrijden gevlagd maar daar is geen historie van bijgehouden. Omdat deze functie door Henk ruim tweeëntwintig jaar vrijblijvend is vervult heeft het bestuur besloten dit vrijwilligerswerk bijzonder te waarderen en Henk te benoemen tot ‘Lid van Verdienste’ van v.v. DSC.

v.v. DSC feliciteert Henk van harte met deze mooie mijlpaal.

Lid van Verdienste | Henk de Weerd (1)
Lid van Verdienste | Henk de Weerd (2)