Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Gezocht: sportieve en gezellige spelers van 35 jaar of ouder voor DSC veteranen

Het DSC veteranen elftal is voor aankomend seizoen op zoek naar sportieve en bovenal gezellige spelers, die ten minste 35 jaar oud zijn. DSC veteranen is een team waar gezelligheid en prestatie hand in hand gaan.

Wij spelen in een officiële KNVB veteranen competitie, regionale wedstrijden (o.a. Den Bosch, Rossum, Ammerzoden en Rosmalen) om 10:00 uur op zondagochtend. Daarnaast is er de mogelijkheid om op donderdagavond (20:15 uur) te trainen met andere lagere senioren elftallen. In de KNVB competitie spelen we per seizoen 20 wedstrijden, a 90 minuten.

Kan je niet elke zondag, maar wel vaak, meld je dan ook aan. Aanmelden kan via https://vvdsc.nl/algemeen/lid-worden/ voor vragen neem contact op met info@vvdsc.nl