Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs

Alle items 'Pupil van de week'

Rubriek | Man of the Match

Geplaatst op 20-03-2023 08:14:09
DSC speelde gelijk tegen koploper Avanti na een zeer vroeg en ongelukkig doelpunt in de 4e minuut. Gelukkig scoorde Bjorn Steenbekkers uit een vrije trap de gelijkmaker na ongeveer een half uur. Daarna probeerde Avanti het verschil weer te maken maar door goed teamwerk kon DSC het gelijk spel houden. 
Bjorn is gekozen vanwege de knappe vrije trap. Hij staat met pupil van de week Dean den Otter op de foto!


 

Rubriek | Pupil van de Week

Geplaatst op 06-03-2023 08:18:07
In de  helaas verloren wedstrijd tegen Schadewijk is Roy van Beurden gekozen tot man of the match. Samen met pupil van de week Thijs Veen staat hij op de foto.

Rubriek | Man of the Match (DSC - Vesta SSA)

Geplaatst op 06-02-2023 07:39:52
DSC won vandaag van Vesta met het minimale verschil: 1-0.

De eerste helft waren de verhoudingen in evenwicht maar de 2e helft gaf DSC niets weg en scoorde na een enorme lange scrimmage de 1-0. Bjorn Steenbekkers scoorde die belangrijke goal. Hij werd gekozen tot man of the match en staat op de foto met pupil van de week Cas Hoffmans.


 

Rubriek | Man of the Match

Geplaatst op 18-04-2022 09:34:05
In de Wedstrijd tegen RKTVC die gewonnen werd, de 1e thuiszege dit seizoen, behaalde DSC in het belangrijke duel 3 broodnodige punten. Waar het in de 1e helft 3 zeer grote kansen onbenut liet, lukte het in de 2e helft wel om het verschil te maken .

Met name na de penalty wegens hands en rode kaart waren de laatste 35 min voetballend goed. Mede door de invalbeurt van Brent van Herwijnen die met zijn dribbels, diepgang en voorzetten belangrijk bijdroeg aan het bloot leggen van de verdediging van RKTVC en het creeeren van kansen, die nu wel afgemaakt werden. Samen met Pupil van de Week Thijs Vogel staat hij op de foto.

Rubriek | Man of the Match (DSC - FC Schadewijk)

Geplaatst op 11-10-2021 07:51:04
Vandaag is Jos van Mook gekozen tot man of the match. Hij staat op de foto met pupil van de week Floris Piels.

Jos verrichte in het begin van de wedstrijd een belangrijke redding toen de spits van FC Schadewijk alleen op hem afkwam. Zo bleef DSC in de race. Ondanks de vele goede kansen lukte het DSC maar een keer te scoren. Jos was foutloos en een belangrijk rustpunt in de verdediging en verdiende zo zijn verkiezing tot man of the match.


 

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Nieuwkuijk)

Geplaatst op 07-03-2020 12:15:18
Afgelopen zondag werd na de carnavals vakantie de competitie weer hervat door het eerste elftal van DSC. Er werd gespeeld tegen Nieuwkuijk en de Pupil van de Week was Fin van der Meijden. Fin speelt bij JO10-2 en is negen jaar oud. Fin speelt voor het tweede seizoen bij DSC en staat bekend als een erg snelle speler waardoor hij het tegenstanders
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Trinitas)

Geplaatst op 02-12-2019 21:45:34
Afgelopen zondag speelde het eerste elftal zijn tiende thuiswedstrijd tegen Trinitas Oisterwijk en tijdens deze wedstrijd was Oliwier Wasik de Pupil van de Week. Oliwier is negen jaar en speelt inmiddels voor het vierde seizoen bij DSC in het team JO10-2. Oliwier is met zijn rechterbeen goed in schieten en is in het team multi-inzetbaar
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - RKDVC)

Geplaatst op 24-11-2019 08:51:35
Tijdens de wedstrijd DSC 1 - RKDVC 1 was de achtjarige Dinant van Hummel, speler van JO9-2 de Pupil van de Week. Dinant wordt onder andere getraind door zijn vader en speelt voor het tweede seizoen bij DSC. Als fanatieke aanvaller die graag op het doel schiet probeert hij zoveel mogelijk wedstrijden te winnen. Dinant is van Liverpool en
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - DVG)

Geplaatst op 28-10-2019 20:47:37
Tijdens de wedstrijd DSC 1 - DVG 1 was Coen Mulders, speler van JO9-1 de Pupil van de Week. Coen is acht jaar en speelt al voor het derde seizoen bij DSC. Onder leiding van onder andere zijn vader speelt Coen op het middenveld waar zijn combinatiespel het best tot zijn recht komt. Op de training leert hij graag nieuwe dingen en van de
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Haarsteeg)

Geplaatst op 25-09-2019 20:50:56
De start van het seizoen in de derde klasse begon tegen Haarsteeg en Jasmijn te Voert, speelster van DSC JO8-1 had de eer om als eerste de Pupil van de Week in het seizoen 2019 - 2020 te zijn. Het is het tweede seizoen dat Jasmijn bij DSC speelt en ze doet dat dit seizoen als spits in DSC JO8-1. Ze is sterk, technisch en weet al goed positie te kiezen
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - GVV)

Geplaatst op 26-05-2019 11:51:46
Tijdens de voorlaatste wedstrijd van het seizoen was Siem de Graauw, speler van JO9-2 de Pupil van de Week. Siem speelt voor het derde seizoen bij DSC en doet dat als middenvelder. Op de trainingen is hij altijd aanwezig en binnen het team wordt Siem gezien als een speler die positief is en altijd zin heeft om te trainen of een wedstrijd te
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - RKKSV)

Geplaatst op 02-05-2019 10:05:46
In het paasweekend trof DSC thuis voor de tweede keer in een weekend RKKSV. De eerste wedstrijd werd teleurstellend gelijkspeelt maar de tweede thuiswedstrijd werd overtuigend met 4-0 gewonnen. Daan de Groot was bij deze wedstrijd de Pupil van de Week. Daan is acht jaar en speelt met veel plezier bij JO8-2. Hij doet dit als keeper en
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Hedel)

Geplaatst op 17-03-2019 20:46:49
Wederom trof het eerste elftal een streekgenoot en Noor Riemsdijk was hier bij de Pupil van de Week. Noor is zeven jaar en speelt dit seizoen bij JO9-M4. Noor speelt voor het eerste seizoen bij DSC en doet dat als middenveldster. Haar trainers geven aan dat ze erg snel is en een goed positioneel inzicht heeft. Aan bal aannames en acties maken
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Maliskamp)

Geplaatst op 18-02-2019 21:05:52
Afgelopen weekend speelde het eerste elftal de topper tegen Maliskamp en Hessel van Oers was hier bij de Pupil van de Week. Hessel speelt bij DSC JO9-3 en is acht jaar oud. Het is het eerste seizoen dat hij voetbalt en hij heeft er veel plezier in. Hessel is altijd op de trainingen en heeft een sterke dribbel. Zijn favoriete club is PSV en ook het tenue van
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - RKTVC)

Geplaatst op 20-01-2019 20:50:37
Het eerste elftal speelde dit weekend de eerste wedstrijd van de tweede seizoenshelft tegen RKTVC. Roan van Leeuwen was hier bij de Pupil van de Week. Roan is acht jaar en speelt voor het derde seizoen bij DSC. Momenteel speelt hij als rechtsbenige verdediger bij JO9-1. Op de trainingen waar Roan altijd aanwezig is heeft hij veel plezier omdat er
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Wilhelmina)

Geplaatst op 22-10-2018 23:43:34
Tijdens de vijfde wedstrijd van het seizoen was Cheyenne Lansdaal de Pupil van de Week. Cheyenne is momenteel acht jaar en speelt bij JO9-4M. Het is het tweede seizoen dat ze bij de vereniging speelt en als linksbenige spits heeft ze een goede dribbel en een prima schot. Op de trainingen is Cheyenne altijd aanwezig en ze heeft heel veel plezier met
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - OSC '45)

Geplaatst op 24-09-2018 15:17:49
Deze week, bij de eerste wedstrijd van het seizoen is Mateusz Wojtoincz Pupil van de Week. Mateusz is acht jaar en speelt bij JO8-2. Zijn trainers en leiders zijn Jan Boelen, Dennie Piels en Jesse van der Kammen. Mateusz speelt nu voor het eerste seizoen bij DSC. Mateusz is een rechtsbenige spits die zowel een goed inzicht en een venijnig schot
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - MEC 07)

Geplaatst op 23-05-2018 15:43:20
Twee keer in korte tijd trof het eerste elftal MEC ’07 als tegenstander in de competitie. Dit keer werden de gasten in Kerkdriel ontvangen en nadat zijn broer Mathijs eerder Pupil van de Week is geweest was het dit keer de beurt aan Lucas te Voert. Lucas is zeven jaar en speelt bij DSC JO8-2. Het is het eerste seizoen dat Lucas bij DSC speelt en als
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - RKTVC)

Geplaatst op 23-04-2018 12:58:59
Op zondag 22 april werd er door DSC 1 om 14.30 uur afgetrapt tegen RKTVC en Britt van den Bighelaar was dit keer de Pupil van de Week. Britt speelt momenteel bij JO8-3G en is zeven jaar. Het is het tweede seizoen dat Britt bij DSC speelt en ze doet dat momenteel als middenveldster. Het leukste aan voetbal vindt ze het spelen van wedstrijden en
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - GVV)

Geplaatst op 16-04-2018 12:54:12
Afgelopen zondag speelde het eerste elftal thuis onder grote belangstelling tegen GVV uit Geldermalsen en Mathijs te Voert was dit keer de Pupil van de Week. Mathijs is zeven jaar en speelt momenteel met veel plezier bij DSC JO8-2 waar zijn vader Jan, Martien Veldhuis en Erik Braam de trainers en leiders zijn. De kracht van Mathijs is dat hij zowel met links
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Alem)

Geplaatst op 03-12-2017 21:07:02
Vorige week werd onder grote belangstelling de derby DSC - Alem gespeeld op het sportpark van v.v. DSC. De zevenjarige Jan Pompen had de eer om die dag als Pupil van de Week van dichtbij mee te maken. Jan is vroeg begonnen met voetbal en speelt voor het vijfde seizoen bij v.v. DSC. Dit seizoen speelt hij bij JO9-2 en is hij een vaste waarde op
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Margriet)

Geplaatst op 02-01-2017 21:09:11
Inmiddels al weer even geleden maar op 11 december 2016 speelde het eerste elftal zijn laatste thuiswedstrijd tegen Margriet. De achtjarige Noud Hooijmans was bij deze wedstrijd de Pupil van de Week die speelt bij DSC JO9-2 dat in de najaarscompetitie ongeslagen kampioen werd. Noud speelt of in de verdediging of als linker of rechter
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Berghem Sport)

Geplaatst op 02-12-2016 13:09:40
Afgelopen zondag speelde het eerste elftal thuis tegen Berghem Sport en tijdens deze wedstrijd was Preston de Wit de Pupil van de Week. Preston is acht jaar oud, speelt voor het tweede seizoen bij DSC en doet dat voornamelijk op de spitspositie of als spelverdeler op het middenveld. Een echte creatieve speler dus met altijd oog voor de
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - CHC)

Geplaatst op 14-12-2015 17:30:09
Tijdens de elfde wedstrijd van het eerste elftal van DSC thuis tegen CHC was Blazej Tetera de Pupil van de Week. Blazej is zeven jaar oud en speelt momenteel voor het tweede seizoen in DSC F2 waar hij de keeper is. Blazej is een keeper met een
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - BMC)

Geplaatst op 16-11-2015 21:58:34
BMC was de tegenstander van DSC op zondag 8 november. Tijdens deze belangrijke wedstrijd voor de spelers van het eerste elftal was Tim Hooijmans de Pupil van de Week. Tim speelt dit seizoen in DSC F3 en is altijd aanwezig op de
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - RKJVV)

Geplaatst op 14-10-2015 12:19:21
Op zondag 4 oktober speelde DSC thuis tegen RKJVV uit `s Hertogenbosch. Gerard Kooyman was tijdens deze wedstrijd de Pupil van de Week. Gerard speelt momenteel in DSC F5 waar hij getraind wordt door Paul Vogel
Lees verder

Rubriek | Pupil van de week (DSC - Emplina)

Geplaatst op 23-09-2015 20:35:30
Brian van Wanrooij was bij de 3e wedstrijd van het seizoen, DSC1 - Emplina 1,  Pupil van de Week. Brian is 7 jaar oud en speelt in F6. Brian speelt nu voor het 2e seizoen bij de F van DSC. De trainer / leiders zijn Age Spaan, Leon van Wanrooij en Marc Brandenburg. Brian is een
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - OSC 45)

Geplaatst op 17-04-2015 09:16:58
Op tweede paasdag speelde DSC tegen OSC ’45 uit Den Bosch. Guus Hooijmans was bij deze wedstrijd de Pupil van de Week. Guus speelt al zo`n drie seizoenen bij DSC, doet dat momenteel bij DSC F2 en is acht jaar oud. Hij speelt
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Baardwijk)

Geplaatst op 15-12-2014 21:28:55
Afgelopen zondag 14 december 2014 speelde DSC 1 de laatste wedstrijd voor de winterstop thuis tegen Baardwijk 1. Pupil van de week was dit keer Lucas van de Ven, speler van DSC F3 en zeven jaar oud. De rechtsbenige Lucas speelt als centrale middenvelder en heeft als
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Haarsteeg)

Geplaatst op 08-10-2014 21:16:54
Zondag 5 oktober 2014 speelde DSC 1 de thuiswedstrijd tegen Haarsteeg 1. Pupil van de week was dit keer de acht jarige Bibi Maassen. Nadat zij 2 jaar bij de Mini F heeft gespeeld is ze nu speelster van DSC F7. Bibi is een rechtsbenige mid-mid met
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Real Lunet)

Geplaatst op 23-09-2014 22:52:49
Zoals ook in voorgaande seizoenen is er ook dit seizoen bij de thuis wedstrijden van het eerste elftal weer een jeugdlid dat de eer heeft op om als Pupil van de Week te fungeren. Dit maal was het de beurt aan Madelief Lehman, spelend in DSC F8. Madelief speelt voor het eerste seizoen bij DSC
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Buren)

Geplaatst op 12-05-2014 18:42:22
ondag 11 mei, de dag dat alle moeders eens extra in het zonnetje zijn gezet werkte het eerste elftal de laatste competitiewedstrijd van het seizoen af thuis tegen Buren. Na alle veldspelers als Pupil van de Week was het dit keer
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - BMC)

Geplaatst op 02-05-2014 09:24:27
Tijdens de wedstrijd DSC - BMC op zondag 27 april was Ward van Herwijnen Pupil van de Week. Binnen DSC speelt hij momenteel in DSC F5 en Ward is 8 jaar oud. Ward speelt in zijn team rechts op het middenveld, heeft een groot doorzettingsvermogen en een neusje voor goal. Wat nog verbeterd kan worden is zijn techniek
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Beesd)

Geplaatst op 25-04-2014 13:25:06
Op maandag 21 april speelde het eerste elftal van DSC op paasmandag thuis tegen Beesd. Dit keer was de 7 jarige Berend Hanegraaf speler van DSC F3 Pupil van de Week. Berend speelt inmiddels voor het 2e seizoen met veel plezier bij DSC.  Berend is een rechtsbenige
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Emplina)

Geplaatst op 10-03-2014 14:18:16
Op zondag 9 maart speelde het eerste elftal van DSC op de eerste zonovergoten dag van het jaar thuis tegen Emplina. Dit keer was Kas Moors speler van DSC F5 Pupil van de Week. Kas speelt met veel plezier bij DSC en had erg uitgekeken naar deze dag waarbij hij de jongens van het eerste elftal
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Zwaluw VFC)

Geplaatst op 09-10-2013 09:08:42
Zondag 6 oktober trad het eerste elftal aan tegen Zwaluw VFC uit Vught. Tijdens deze thuiswedstrijd was Viggo van Rooy de Pupil van de Week. Viggo is 7 jaar en speelt al voor het 3e seizoen bij DSC en doet dat dit jaar in de F5. Viggo is rechtsbenig maar kan ook met zijn linker goed uit de voeten en speelt altijd vol
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Wilhelmina)

Geplaatst op 05-10-2013 16:29:04
Op zondag 22 september speelde het eerste elftal van DSC thuis tegen Wilhelmina. Dit keer was Nena Zomers Pupil van de Week en tevens het 400e (!) jeugdlid wat bij DSC verwelkomt mocht worden. Nena is 8 jaar, speelt nu voor het eerst bij DSC en doet dat bij DSC ME2. Nena is een rechtsbenige speelster
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Essche Boys)

Geplaatst op 15-04-2013 15:35:28
Op zondag 14 april nam DSC 1 het op tegen Essche Boys. Dit maal was Chris van der Kammen, speler  van DSC F4 de Pupil van de Week. Chris speelt nu voor het tweede seizoen bij DSC. Hij is rechtsbenig en kan zowel op het middenveld als in de verdediging spelen.
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Helvoirt)

Geplaatst op 25-03-2013 08:49:00
Op zondag 24 maart nam DSC 1 het op tegen Helvoirt. Dit maal was Thymo Nuy, speler  van DSC F3 de Pupil van de Week. Deze dynamische middenvelder wordt getraind door Ad van Hooft en zijn vader Richard Nuy.
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - ODC)

Geplaatst op 04-03-2013 20:49:32
Op zondag 3 maart nam DSC 1 het op tegen ODC uit Boxtel. Dit maal was Huub Timmermans, speler  van DSC F2 de Pupil van de Week. Deze rechtsbenige rechtsbuiten wordt getraind door Raymond Leerintveld en zijn vader Leo Timmermans.
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - CHC)

Geplaatst op 03-12-2012 20:50:22
Op zondag 2 december trad DSC 1 aan tegen de nieuwe koploper uit de 3e klasse CHC Dit keer was de 8 jarige Bram Tuppe van DSC F1 pupil van de week. Bram speelt nu voor het 3e seizoen bij DSC waar hij getraind wordt door Leon Pompen en Bjorn Maassen.
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Boxtel)

Geplaatst op 14-11-2012 12:33:40
Op zondag 11 november trad DSC 1 aan tegen de koploper uit de 3e klasse Boxtel. Dit keer was de Pupil van de Week Rémon Beijer van de F2. Rémon speelt nu voor het 3e seizoen bij DSC en zijn trainers zijn erg tevreden over hem.
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - GVV)

Geplaatst op 09-10-2012 15:41:17
Afgelopen zondag speelde DSC 1 zijn 3e thuiswedstrijd tegen GVV uit Geldermalsen. Ook tijdens deze wedstrijd was er weer een Pupil van de Week. Dit maal was het de beurt aan Floor Been, speelster van DSC F6.
Lees verder

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Emplina)

Geplaatst op 10-09-2012 17:34:07
Afgelopen zondag stond voor DSC 1 de eerste thuiswedstrijd op het programma tegen Emplina. Net zoals vorig jaar zal er ook dit jaar bij iedere thuis wedstrijd weer een Pupil van de Week zijn. Dit keer was het de beurt aan Willem Vermeer, speler van DSC F4.
Lees verder