Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

EK - Kwalificatie Dames O17

Tussen 23 maart en 29 maart zal Oranje Dames O17 drie kwalificatiewedstrijden spelen in eigen land. Deze wedstrijden worden gespeeld in Zaltbommel en Veen. Op vrijdag 23 maart neemt de ploeg het in Zaltbommel op tegen Roemenië. Drie dagen later, op maandag 26 maart, wordt er in Veen tegen Portugal gespeeld.

Op donderdag 29 maart wordt de eliteronde, wederom in Zaltbommel, afgesloten met een wedstrijd tegen België. Het uiteindelijke doel van deze kwalificatiereeks is plaatsing voor het EK 2018 welke in mei wordt gehouden.

Uiteraard zullen alle deelnemende teams zich in de regio voorbereiden en moeten trainen voor deze belangrijke wedstrijden. Met trots zal v.v. DSC de accommodatie beschikbaar stellen voor de speelsters en begeleiding van België Dames O17 zodat zij zich optimaal kunnen voorbereiden op de kwalificatiewedstrijden.

Het trainingsschema van België Dames O17 is hieronder in te zien en bij deze wenst v.v. DSC alle deelnemende landen alvast veel succes.

Trainingsschema België Dames O17