Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

DSC Bokaal 2019

Op maandag 3 juni wordt er tijdens de DSC Week om de DSC bokaal gestreden. Middels diverse uitdagingen in een circuitvorm zal er per lichting tot de beste schutter gekomen worden. Hiervoor worden mooie prijzen beschikbaar gesteld.

Voor dit evenement hoef je je niet in te schrijven en er wordt ook geen inschrijfgeld gevraagd. Het voorlopige programma voor zowel de jongens als de meisjes is als volgt:

  • 18:00 uur - O11, O10, O9, O8 en de Kanjers
  • 19:00 uur - O15, O13 en O12
  • 20:15 uur - O19 en O17
Graag een kwartier vooraf aanwezig zodat we op tijd kunnen starten. De organisatie verwacht wel dat er bij elk team een begeleider aanwezig is om de spelers te begeleiden.

Ter herinnering: Op zaterdag 1 juni worden de kampioenen gehuldigd. Hiervoor worden alle kampioenen en eventuele bekerwinnaars uitgenodigd. Aangezien de KNVB voor de JO10, JO9 en JO8 geen stand meer bijhoud worden ook deze spelers te samen met de Kanjers uitgenodigd om gehuldigd te worden.

Om 18:30 uur vertrekken we vanuit het Mgr. Zwijsenplein naar de feesttent op het DSC terrein, graag ruim op tijd aanwezig.