Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

DSC 2 alsnog naar de tweede klasse

De competitie is al enige tijd afgelopen en de nacompetitie wedstrijden liggen al ruim een week achter ons. Zoals bekend heeft DSC 2 uiteindelijk de finale gehaald tegen Nieuwkuijk die helaas met 3-1 werd verloren.

Toch kwam de KNVB begin deze week alsnog met het heugelijke nieuws dat het tweede elftal als beste verliezer in de nacompetitie reeks toch promoveert naar de tweede klasse. Een bijzondere wending maar toch een prestatie van formaat. Na een goed seizoen waarin een periode werd gehaald en enkele prima wedstrijden werden gespeeld in de nacompetitie wordt het elftal van Lenard Weber dus toch beloond door volgend jaar in de tweede klasse uit te komen.

v.v. DSC feliciteert het tweede elftal dan ook van harte met deze unieke prestatie en wenst hen alvast veel succes toe volgend seizoen.