Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Doelpuntenfestijn tijdens ‘Gat van Sientjes Cup’

Traditioneel spelen de veteranen van v.v. Alem en v.v. DSC aan het begin van het seizoen om de ‘Gat van Sientjes Cup’. Waar tijdens de eerste drie edities de beker mee naar Kerkdriel ging was het tijdens de vierde editie Alem VE1 die er voor zorgde dat de beker bleef waar hij uitgereikt werd. In een doelpuntrijke wedstrijd wonnen de veteranen van Alem met 7-5.

Ondanks het verlies werd er na afloop van de wedstrijd gezellig nagepraat onder het genot van een glas bier. Het volledige verslag van de wedstrijd inclusief diverse foto’s is gepubliceerd op de website van v.v. Alem en via deze link in te zien.